home

Įmonių finansinės rizikos ir iždo valdymo paslaugos

DeRISK teikia profesionalias konsultacijas ir technologijomis pagrįstus sprendimus valdyti verslo finansines rizikas ir likvidumą. Valiutų kursai, agro kultūros, energetika, metalai ir kitos žaliavos.

Palikite rizikų valdymą DeRISK profesionalams ir skirkite daugiau laiko pagrindinių verslo procesų vystymui.

Plačiau

DeRISK - inovacijomis pagrįstas iždo valdytojas

Mes teikiame iždo paslaugas įmonėms, ypatingą dėmesį skirdami rizikos valdymui. Mūsų verslo klientai turi prieigą prie sudėtingų matematinio modeliavimo, verslo analitikos ir BI priemonių, kurių pagrindu kuriame moderniausius sprendimus finansinių rizikų, likvidumo valdymui ir verslo analizei.

Verslo ir finansų analitika

Naudojant jūsų įmonės detalius finansų duomenis ir pažangiausias verslo analitikos ir BI įrankius, kuriame pažangiausius rizikos ir likvidumo valdymo sprendimus.

Apsidraudimo sandorių ir finansinių instrumentų išmanymas

Sudėtingi didžiųjų finansinių institucijų modeliavimo metodai ir praktinė patirtis skirta jūsų rizikos valdymui: įkainojant ir vertinant išvestines finansines priemones arba derantis su finansų institucijomis ir tarpininkais.

Priėjimas prie finansų rinkų be papildomų kaštų

Supažindiname su patikimomis tarptautinėmis finansų institucijomis, apsidraudimo sandorių prekybos vietomis, siekiant įgyvendinti efektyviausius iždo ir rizikos valdymo sprendimus.

Lengvai suprantama

Teikdami rizikos valdymo paslaugas, daugiausia dėmesio skiriame įmonės verslo specifikai ir siekiame parinkti jums suprantamą ir įmonei optimizuotą rizikos valdymo modelį.

Sužinokite kaip mūsų sprendimus galima integruoti į Jūsų sistemas

Susisiekti

Visapusiški, technologijomis pagrįsti sprendimai

Siekiant sudaryti klientui tinkamiausią grynųjų pinigų, likvidumo ir rizikos valdymo sprendimą, DeRISK komanda glaudžiai bendradarbiauja su klientais, kad įsigilintų į veiklos modelį, specifiką, finansus ir prognozes. Mūsų procesas yra intuityvus, orientuotas į individualius kliento verslo poreikius ir efektyvus. Be to, klientai visada turi nuolatinę mūsų paramą susidoroti su netikėtomis aplinkybės.

Apskaitos ir biudžetavimo procesai

Integruojame apskaitos ir biudžetavimo duomenis, sukuriame ir įgyvendiname įmonės vadybos apskaitos modelį leidžiantį stebėti įmonę realiu laiku.

Verslo ir rizikos pozicijų analizė

DeRISK verslo analitika, scenarijų ir “what-if” analizė padeda gauti detalias ir informatyvias ižvalgas į verslo rizikas, jų poveikį pelningumui ir paruošia pagrindus tvariai rizikos, likvidumo ir apsidraudimo sandorių (hedžingo) valdymo planui.

Vadovybės prielaidos, gairės ir tikslai

Jūsų įmonės esminiai planai, kaip kad biudžetai, prielaidos, pelningumo tikslai ateinantiems laikotarpiams padeda sukurti verslui aktualias ir realias rizikos valdymo strategijas.

Pinigų srautų ir likvidumo prognozės

DeRISK komanda dirba su jumis siekiant nustatyti aktualius KPIs apsidraudimo sandorių (hedžingo) įgyvendinimui, atsižvelgiant į likvidumo poreikius, pageidaujamus prisiimamos rizikos lygius. Tokiu būdu užtikrinama, jog rizikos valdymo strategija gali būti stebima ir jos efektyvumas apskaičiuojamas.

Finansų rinkų analizė

Mūsų algoritmai yra sukurti rasti optimaliausias finansines priemones jūsų apsipraudimo sandorių įgyvendinimui.

Apsidraudimo sandorių portfelio parengimas

DeRISK algoritmų pagalba atrenkame patraukliausius finansinius instrumentus ir portfelio valdymo strategijas hedžingui, atsižvelgiant į jų poveikį įmonės likvidumui, pelningumui ir balansui.

Apsidraudimo sandorių ir finansinių priemonių įsigyjimas

Atstovavimas klientui ir geriausių rinkos sąlygų užtikrinimas yra mūsų prioritetas. DeRISK komanda jūsų vardu derisi ir siekia gauti patraukliausias kainas ir sąlygas biržiniams ir užbiržiniams apsidraudimo sandoriams.

Reguliari rizikos ir apsidraudimo sandorių portfelio stebėsena

Esant poreikiui, nuolatos stebime Jūsų apsidraudimo sandorių portfelio riziką, finansinius srautus, likvidumą ir, atsižvelgiant į rizikos valdymo planą, koreguojame finansinių instrumentų pozicijas.

Gaukite daugiau informacijos apie integruotus, realiu laiku veikiančius rizikos valdymo sprendimus

Susisiekti

75%

Vidutiniškai klientams sutaupomų išlaidų

77

Suvaldomos rizikos

12

Verslo sektorių

Vadovų komanda

Mūsų komanda turi daugiametę patirtį tarptautinių rizikos ir investicijų valdymo, bankininkystės, įmonių finansų ir technologijų srityse.

Naglis Vyšniauskas

CEO, Chairman

Žana Kraučenkienė

Board Member

Gintaras Samuolis

Board Member

Susisiekite!

Mielai atsakysime į bet kokius iškilusius klausimus - susisiekite su mumis